Alba Lara síť T-synchro

Kancelářská židle LARA, T-SYNCHRO Léty prověřená a bezproblémová kancelářská židle se širokou zádovou opěrou. Židle je posazená na kvalitním nylonovém kříži a je doplněná...
5 372 Kč
Doprava 89 Kč,Více než měsíc
Doporučená nabídka kancelarskezidle.com
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (3)

Více než měsíc • 1 variantaProdloužená záruka89 Kč96 % • 5 884 recenzíDalší informace
Více než měsíc • 1 variantaProdloužená záruka89 Kč100 % • 371 recenzíDalší informace
Více než měsíc • 1 variantaProdloužená záruka89 Kč21 recenzíDalší informace

Popis produktu

Kancelářská židle LARA, T-SYNCHRO Léty prověřená a bezproblémová kancelářská židle se širokou zádovou opěrou. Židle je posazená na kvalitním nylonovém kříži a je doplněná...

Parametry produktu

Výrobce
Nosnost
130 kg
S opěrkou hlavy
ano
Výška sedáku
55 cm
Hloubka sedáku
46 cm
Šířka sedáku
51 cm

Parametry produktu

Výrobce
Nosnost
130 kg
S opěrkou hlavy
ano
Výška sedáku
55 cm
Hloubka sedáku
46 cm
Šířka sedáku
51 cm

Popis produktu

Kancelářská židle LARA, T-SYNCHRO

Léty prověřená a bezproblémová kancelářská židle se širokou zádovou opěrou. Židle je posazená na kvalitním nylonovém kříži a je doplněná výškově nastavitelnými područkami s plastovým topem. Výškovou nastavitelnost opěráku zajišťuje systém UP-DOWN. Základem je kvalitní synchronní mechanika s posuvem sedáku, s blokací v 5 polohách a nastavením tuhosti přítlaku zad a výškově nastavitelný opěrák.

Pokud do svých vytížených kanceláří hledáte spolehlivou kancelářskou židli, která splňuje všechny zásadní parametry ergonomického sezení a dokáže se snadno přizpůsobit požadavkům různých uživatelů, najdete ji v řadě LARA.  

V základu bez područek a podhlavníku.

Základní vlastnosti židle LARA, T-SYNCHRO:

  • synchronní mechanika s posuvem sedáku
  • výškově stavitelný opěrák
  • bez područek a podhlavníku
  • Loop nylonový kříž, pr. 640 mm
  • kolečka na měkké podlahy, pr. 65 mm
  • nosnost 130 kg

Charakteristika T-synchronní mechaniky: Umožňuje závislé naklápění sedáku a opěráku (nastavení úhlu sedáku 1 – 13°, nastavení úhlu opěráku 90 – 112°), horizontální posuv sedáku, zajištění v pěti polohách, nastavení odporu naklápění opěráku v závislosti na váze uživatele, antišokový systém zajištující zabránění samovolného navrácení opěráku při odjištění funce naklápění. Možnost za příplatek objednání podhlavníku, bederní opěrky, područek, kříže a koleček dle výběru.

Řada LARA – důraz na kvalitu provedení, dlouhá životnost a odolnost vybraných materiálů spolu s velkou variabilitou předurčuje židle řady LARA k použití ve velkých kancelářských budovách. I základní modely této řady jsou vybavené plně nastavitelnou synchronní mechanikou, a hodí se tak pro celodenní sezení. VIP modely mají sedáky z odolné injektované pěny a luxusní síťovaná varianta je již ve standardu vybavena měkkou, samostatně nastavitelnou bederní opěrkou. 

Způsob balení:

Židle je dodávána rozložená v krabici o hmotnosti 18 kg a rozměru balení 0,30 m3

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.