Multised BZJ 251

Kancelářské křeslo MANAGER BZJ 251 nosnost 200 kg Kancelářské ergonomické křeslo splňuje nejnáročnější požadavky pro dlouhodobé sezení. Křeslo je vybaveno synchronním...
7 805 Kč
Doprava zdarma, Do měsíce
Doporučená nabídka kancelarska-zidle.cz

Do měsíce • 1 variantaDárekZdarma15 neověřených recenzíDalší informace
Do měsíce • Více variantProdloužená zárukaZdarma98 % • 5 879 recenzíDalší informace
Do měsíce • Více variantProdloužená zárukaZdarma100 % • 371 recenzíDalší informace

Nosnost
49 cm
Šířka sedáku
53 cm

• , zakoupeno v kancelarskezidle.com

Pro mé potřeby vyhovuje. Možnost nastavení přesně, jak potřebuji. Měl jsem již možnost vyzkoušet produkt před nákupem.

• , zakoupeno v ZDRAVOTNÍ ŽIDLE

• stabilní, pohodlné

ZDRAVOTNÍ ŽIDLE (prodejce)

děkujeme za pozitivní hodnocení této židle.
    Jsme rádi, že jste s výběrem spokojen.
    S přáním hezkého dne,
    Ela, zákaznický servis

• kvalitní český výrobce
    • bytelnost a pohodlnost
    • přiměřená cena v poměru k užitné hodnotě
    • zatím nic

Křeslo jsem si vybral po návštěvě pražské pobočky obchodu kancelarskezidle.com v Libni, kde se mi s velkou ochotou věnoval prodejce p. Frohlich. Každému před nákupem důrazně doporučuji si nejprve křeslo/židli osobně vyzkoušet, i já jsem měl nejprve úplně jinou představu a až praktické vyzkoušení různých výrobků rozhodlo o výsledné objednávce. Významnou výhodou (alespoň z mého pohledu) je látkové, oděru odolné provedení křesla - pravá kůže výrobek zbytečně prodraží a v letních měsících je nepraktická a její náhražky zase trpí krátkou životností. Křeslo je velmi bytelné, řemeslně dobře zpracované a i bez doplňků je vysoce pohodlné (mám 185cm a cca 100kg). Velmi dobře je například zpracovaná polohovatelná opěrka hlavy a tvarování opěráku v bederní oblasti. Přesto však každému doporučuji při investici nešetřit a připlatit si ještě za posuvný sedák, polohovatelné područky, mechanicky stavitelnou bederní opěrku, případně podle typu podlahy a hmotnosti uživatele zátěžová kolečka. Masivní kříž je dostatečný i v základním provedení, jeho další nabízené varianty jsou spíše estetickou záležitostí. Stejně tak je třeba zmínit širokou škálu látek a kombinovatelných barev textilního potahu, kde si opravdu musí vybrat každý. Výrobce dodává křeslo jako již téměř sestavený výrobek (korpus sedáku a opěradla + kříž + píst + kolečka), takže vás může překvapit velikost balení. Tento korpus lze ale snadno rozpojit odšroubováním 4 imbusových šroubů a manipulace s křeslem či jeho převoz je pak o mnoho jednodušší. Poslední věcí, kterou bych zmínil, je deklarovaný nadstandardní přístup k zákazníkovi při řešení případných reklamací, přesto doufám, že tuto službu nebudu muset využít. Jsem s křeslem plně spokojen a domnívám se, že v dané cenové kategorii bude z výše uvedených důvodů těžko hledat rovnocenného konkurenta.

kancelarskezidle.com (prodejce)

děkujeme za pozitivní hodnocení našeho obchodu i kolegy :)
    Vaši pochvalu mu velmi ráda předám :)
    I do budoucna budeme dělat vše pro to, abyste byl nadále spokojený.
    Velice nás těší, když jsou naši zákazníci spokojeni a rádi se k nám vrací :) Budeme se těšit na další spolupráci :)
    Hezký a pohodový den

49 cm
Šířka sedáku
53 cm

Kancelářské křeslo MANAGER BZJ 251 nosnost 200 kg

Kancelářské ergonomické křeslo splňuje nejnáročnější požadavky pro dlouhodobé sezení. Křeslo je vybaveno synchronním mechanismem, který umožňuje vzájemný sklon opěradla i sedáku umožňuje tak dynamické a zdravé sezení. Opěradlo křesla je vysoké s možností výškového nastavení. Opěrák a sedák jsou vyrobeny ze speciální výplně pro dlouhé sezení, takže nedochází k deformaci materiálu. Součásti křesla je hlavová opěrka, chromový kříž a plastová kolečka vhodná na koberec. Nosnost 200 kg.

Klíčové vlastnosti křeslo MANAGER BZJ 251:

• chromový kříž CH
  • vysoký opěrák - výškově stavitelný
  • velikost opěráku 105 cm
  • široký sedák
  • zátěžová synchronní mechanika
  • hlavová opěrka
  • nosnost 200 kg
  • v základu bez područek
  • široký sedák
  • použité materiály jsou velmi kvalitní
  • zátěžová univerzální kolečka, průměr koleček 50 mm

Zátěžová synchronní mechanika umožňující nezávislé nastavení výšky sedu, nastavení sklonu opěráku s možností aretace ve zvolené poloze a nastavení tuhosti houpání dle hmotnosti uživatele. Možnost doplnění o hloubkový posuv sedáku v rozmezí 50 - 57 cm.

Zádová opěrka vysoká výškově nastavitelná, s výškově a hloubkově nastavitelnou opěrkou hlavy. Výška zádové opěrky včetně záhlavníku je 105 cm. Opěrka hlavy poskytuje komfortní oporu hlavy. Možnost doplnění o mechanickou bederní opěrku.

Shrnutí:

Kancelářské ergonomické křeslo splňující nejnáročnější požadavky pro dlouhodobé sezení. Zádový opěrák vysoký výškově stavitelný se stavitelným záhlavníkem, sedák o tloušťce 6 cm, zátěžový synchronní mechanismus umožňující dynamické a zdravé sezení, 5ramenný chromovaný kříž, univerzální kolečka na všechny typy podlah. Nosnost 200 kg.

Způsob balení:

Kancelářská židle je dodávaná v krabici o hmotnosti 25 kg a po rozbalení snadno a rychle složíte do použitelného stavu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do měsíce • Více variantDoplňkové službyZdarma100 % • 1 945 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma98 % • 1 385 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v ZDRAVOTNÍ ŽIDLE

• stabilní, pohodlné

ZDRAVOTNÍ ŽIDLE (prodejce)

děkujeme za pozitivní hodnocení této židle.
    Jsme rádi, že jste s výběrem spokojen.
    S přáním hezkého dne,
    Ela, zákaznický servis

• kvalitní český výrobce
    • bytelnost a pohodlnost
    • přiměřená cena v poměru k užitné hodnotě
    • zatím nic

kancelarskezidle.com (prodejce)

děkujeme za pozitivní hodnocení našeho obchodu i kolegy :)
    Vaši pochvalu mu velmi ráda předám :)
    I do budoucna budeme dělat vše pro to, abyste byl nadále spokojený.
    Hezký a pohodový den
    Monika Krpelíková, zákaznický servis

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma98 % • 1 385 recenzíDalší informace