RACING PRO ZK-012

Popis produktu

Parametry produktu

Nosnost
130 kg

Parametry produktu

Nosnost
130 kg

Popis produktu

Herní židle RACING PRO ZK-012

Právě se nám dostala do rukou žhavá novinka od RACING PRO. Exkluzivní model ZK-012 vyniká pevnou konstrukcí ve sportovním vzevření. Již při prvním dojmu Vás upoutá perfektně tvarovaný skořepinový design.

Pojďme ale hezky popořádku. RACING PRO udělal změny v konstrukčním řešení rámu, a díku tomu je ZK-012 nástupcem nejvyšší možné kvality, kterou lze získat u RACING PRO.

Design nelze očekávat v jiném než sportovním/racingovém stylu. Silně energická červeno/růžovárůžová kombinace v pruhovém provedení po bočním vedení opěráku a také sedáku doplněná o prvky na pevném plastovém kříži vysoké kvality. Sportovní auto potřebuje kvalitní gumy a ne jinak je tomu u ZK-012, které svými pogumovanými kolečky ve stylu alu-disků přesně vede Vaši trajektorii po podlaze.

Hlavní prioritou bylo také zdraví, a proto u ZK-012 naleznete dvojici podpůrných polštářů pro Vaši krční a bederní páteř, polštáře si můžete  nastavit do libovolné výškové polohy a přesně si tak určit Vaši správnou polohu. Měkčené 4D područky se přesně přizpůsobí a při dlouhodobé zátěži také uleví Vaším loktům, aby jste mohli naplno využít svůj potenciál. O stabilitu Vaši koncentrace při sezení se stará robustní polohovací zařízení, díky kterému budete v libovolné poloze pevně ukotveni a plně soustředěni na činnost.

RACING PRO ZK-012 s maximální hmotností alarmujících 130 Kg a výškou 185 cm.

V čem ZK-012 vyniká?   - • ergonomicky tvarovaná - • otočný a výškově nastavitelný sedák - • 4D područky - • polohovatelná zádová opěrka - • ZDARMA bederní a krční polštářek - • vyrobeno z kvalitní umělé kůže s atraktivním čalouněním - • kostra křesla je vyrobena z ocelových trubek - • velice pevný a kvalitně zpracovaný plastový kříž - • vhodné i pro vysoké postavy

Technická specifikace

Min. výška sedáku 41 cm

Max. výška sedáku: 51 cm

Hmotnost: 20 kg

Područky: 2D

Max. výška 132 cm, včetně opěráku

Min. výška: 123 cm, včetně opěráku

Šířka: 69 cm,včetně područek

Hloubka sedáku: 46 cm

Šířka sedáku: 55 cm

Šířka sedáku-sedací část: 39 cm

Potah: umělá kůže

Kříž: plastový

Kolečka: pogumovaná

Mechanika: houpací

Nosnost: 130 Kg

Určení: domácnost, domácí pracovny, provoz max 5-6 h/D

Záruka: 24 měsíců

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.